Eldori Outlet ile Tanışın!

Eldori outlet, seri sonu olarak ya da zamanı geçmiş koleksiyon ürünlerin stoklarda az sayıda kalan, üretimden kaynaklı ufak kusurları olan ve bu sebeple de piyasa fiyatından indirimli bir şekilde satışa sunulan ürünlerden oluşmaktadır.

Outlet ürünler nedir?

Bu ürünler içerisinde kadın ve erkek bileklik, kolye ve zincir modelleri yer almaktadır. Üretilen ve satışa sunulan modellerimizde aşağıda listelenen durumlar ile karşı karşıya kalındığında, takılarımız outlet ürünü olarak kabul edilir ve de en uygun fiyatla satışa sunulur.

  • Madenden kaynaklı gözle görülür ufak pürüzler, 
  • Döküm hatasından kaynaklanan kusurlar, 
  • Cila ve renk aşamasında problemler, 
  • Ölçü hataları (milimetrik seviyede), 
  • Teşhir ürünü, 
  • Seri sonu ya da modası geçmiş ürün.

Ürünlere nasıl ulaşılır?

eldori.com sitesinde satılan tüm takılarımızın, yukarıda saydığımız kusurlara sahip model ya da modelleri eldori outlet Instagram sayfasından takip edebilir, hangi platformlar üzerinden satın alacağınızı görebilirsiniz.

Günümüzün ekonomik şartlarını göz önüne aldığımızda outlet ürünlerin bir hayli revaçta ve de talep edildiği görülmektedir. Eldori olarak biz de bu zor zamanlarda sizden gelen taleplere kulak verdik. Siz de sevdiklerinize, değer verdiklerinize bir hatıra, hediye vermek istiyorsanız eldori outlet sayfasından ürünleri inceleyebilir, satış kanallarımızdan kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir