Pandora Bileklik Sana Çok Yakışacak!

Son zamanların en popüler aksesuarlarından biri de pandora bileklikler. Henüz bir pandora bilekliğin yoksa senin için bazı tavsiyelerimiz var.

Pandora Bileklik Nedir

Bu bileklikleri iyi şans tılsımı olarak düşünebilirsiniz. Pandora bilekliği oluşturmak için önce bir zincire ve bu zincirde hayatınızda olmasını istediğiniz şeyleri temsil eden charm boncuklarına ihtiyacınız olacak. Zincir üzerine sıralanan charm taşları bu tılsımın güç merkezleridir. Bir nevi buna modern muska da diyebiliriz. Ancak bu bileklikler dini inanışlara göre değil kişinin enerjisine ve charm’lara yüklediği anlamlara göre değişiklik gösteriyor.

Örneğin siz veya sevdiğiniz biri bir işe başlayacak. Ona iyi şans getirmesi için bir pandora taşı satın alıyorsunuz. O taş artık başarıyı temsil eden bir charm haline geliyor. Belki sonra sevdiğiniz kişinin doğum günü yaklaşıyor ve bu sefer de ona sağlıklı yaşamı temsil etmesi için bir charm alıyorsunuz. Tüm bu charm’lar tek bir zincirde sıralanabilir veya ayrı ayrı kullanılabilir. Yani bunu bir tür nazar boncuğu olarak da düşünebilirsiniz. 🙂

Pandora Bileklik Fiyatı

Maalesef pandora charm fiyatları sandığınız kadar ucuz değil. Bir boncuk ne kadar pahalı olabilir diye düşünüyor olabilirsiniz ancak gerçek bir charm el işçiliği ve yüksek kalite ile üretilmektedir. Üstelik piyasada çok fazla çakma pandora taşına da rastlamak mümkün. Yani o kadar para öderken bir de kazıklanma ihtimali var. Fiyat aralıklarını belirtmek gerekirse tek bir Pandora taşının fiyatı, kalitesi ve tasarımına göre 60-900 TL arasında değişiyor.

Charm’ların neden bu kadar pahalı olduğunu sorarsanız öncelikle bu taşın metalinden yani altın veya gümüş olmasından kaynaklanmakta. Gümüş üzerine altın kaplama yapılmış charm’ların fiyatı oldukça yüksek oluyor. Fiyat faktörüne eşlik eden ikinci nokta ise tasarıma ve süslemeye eşlik eden taşların cinsi. Taşlar zirkondan imal edilmişse charm fiyatı daha uygun olacak, pırlanta veya diğer değerli taşlarla süslenmişse bu sefer de daha yüksek bütçeli olacaktır. Zirkon taş kullanıldığında fiyatın ucuzlamasından korkmayın çünkü zirkon da oldukça dayanıklı bir taş. Zirkon’u takı tasarımalarında kullanılmasının iki önemli özelliği vardır. Birincisi zirkon öyle dayanıklı bir yapıdadır ki; yanardağ patlamalarından veya meteor çarpmalarından hasar almaz. İkinci en önemli özelliği ise dünya üzerinde çıkartılan taşlar arasında en eski element yapılanmasına sahip bir taş olmasıdır. Çoğu takılarda pırlanta yerine bu yüzden zirkon kullanılır.

Her bir charm’ı ayrı ayrı almak ekonomik olarak sizi biraz zorlayacaksa charm’ları zinciri ile dolu olarak satın da alabilirsiniz. 😉

Pandora Gümüş Bileklik

Kişiliğinizi, ruhunuzu ve hayattan istediklerinizi yansıtan bir bilekliğe sahip olmak istiyorsanız hem uygun fiyatlı hem de %100 el işçiliğiyle “gümüşten üretilmiş” birkaç takı tavsiyemiz olacak sizlere. Eldori’nin gümüş pandora bileklikleri tam size göre… ❤️

Merkezinde 3 charm’a eşlik eden kalp detayıyla bu bileklik favorilerimizden sadece biri. İtalyan Dorika tasarıma sahip bu gümüş bileklik ile aşkınız ve sevginiz ilk günkü heyecanını koruyacak. Ürüne ulaşmak için buraya bir tık yapmanız yeterli.

Yaşam ağacı figürüne eşlik eden kar tanesi pandora bileklik; zarafet, aşk ve hayat dolu. İtalyan Dorika Gümüş Bileklik tam da senin tarzına göre tasarlanmamış mı? Tasarımına ve bilekte duruşuna hayran olacaksın. Ürünü daha detaylı incelemek için senden buraya bir tık alalım.

Farklı renk seçenekleri ve charm modelleri ile Gümüş Dorika Singular Bileklik seni eldori.com’da bekliyor. Kar tanesi gibi masum bir kişiliğe sahip tüm kadınların en gözde pandora bilekliği bu olmalı.

Sonsuza dek… Evet bu bileklik aşkınızın sonsuza dek sürmesi dileğiyle tasarlandı. Merkezinde yer alan zarif pandora taşı ve eşsiz İtalyan Dorika boncukları ile twins bilekliği kolundan çıkarmak istemeyeceksin.

Evet hanımlar… En popüler pandora takılarımızdan bahsettik bu yazımızda. Takı alışverişine çıktıysan eğer 2019 yılının aksesuar modası hakkındaki yazımızı da okumalısın. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın lütfen. Tüm Eldori Kadınlarına mutlu güner dileriz. 🤗

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir