2019 Gelinlik Modası

2019 gelinlik modası ve gelinlik modelleri nelermiş gelin birlikte inceleyelim ve tarzına uygun en güzel gelinliği birlikte seçelim. Ünlü markaların ve özel tasarımcıların gelinlik modellerine yer verdiğimiz bu yazımızdan ilham alarak nasıl bir gelinlik istediğine karar verebilir veya kendine özel bir gelinlik diktirebilirsin.

Renkli Gelinlikler

Renkli bir kişiliğe sahipsin ve evlilik hayatın da tıpkı senin gibi rengarenk olacak. Daha imzayı atmadan çevrendekilere de bunu göstermek istiyorsan bu yıl senin şanslı yılın. İkonik tasarımlarıyla adından sıkça bahsettiren Vera Wang‘ın ilkbahar koleksiyonuna özel gelinliklerini mutlaka incelemelisin. Bu cesur gelinlik tasarımlarıyla düğünün adeta bir moda şovuna dönüşecek. Evlilik albümünü gören çocukların ise annelerinin ne kadar ikonik bir hatun olduğunu anlayacaklar. Tıkla ve koleksiyonu daha detaylı incele.

Geometrik Desenli Gelinlikler

Zuhair Murad‘ın İlkbahar koleksiyonunda kullandığı çiçek ve dantel desenlerine geometrik desenler eşlik ediyor. Kuyruk detaylarını uzun tutmayan Murad’ın siyah beyaz bir konseptle sunduğu gelinlik tasarımları bu seneye oldukça damga vuracak gibi. Güçlü bir duruşa sahip bu gelinlik koleksiyonu sizi hem daha modern hem de daha cesur gösterecek. Geometrik desenlerin yanı sıra Balık Kesim Gelinlik Modelleri de oldukça çarpıcı. Bu gelinliklerde kullanacağınız takıların da mutlaka gümüş olmasına dikkat etmeli, altın renklerden kaçınmalısınız. Koleksiyonun detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Çiçek Ve Dantel Detaylı Gelinlikler

2019 bahar kreasyonunu sıcak ve soğuk çekimlerle tanıtan Elie Saab‘ın çiçek desenlerine eşlik eden dantel detaylı gelinlikleri bu senenin gözdesi olacak. Kayık yaka gelinlik, düşük omuz ve balık kesim gelinlikler gibi pek çok tarza hitap eden kreasyona dantel ve çiçek işlemeleri eşlik ediyor. Rüya gibi bir düğüne hazırlık yapıyorsanız ve bu rüyanın prensesi siz olacaksanız Saab’ın koleksiyonundan bir gelinlik almalı ya da en azından bu koleksiyondan ilham almalısınız. Geniş etekli ve telli duvaklı bu harika gelinlik modellerini keşfetmek için buraya tıklayabilirsin.

Kraliyet Sadeliği

İngilizlerde Meghan Markle‘ın gelinlik modeli ilhamını sadelikten, duvaklarındaki işlemeleri ise 53 ülkenin sembol ve çiçeklerinden oluşuyor. Siz de sadelikten yana bir gelinlik seçimi yapmak istiyorsanız Kayık Yakalı A Kesim Gelinlikleri tercih edebilirsiniz. Ülkemizde yakın zamanda evlenen Hazal Kaya bu stilin en güzel örneği. Her ne kadar Hazal Kaya’nın bu stilini beğenmeyenler olsa da ünlü moda duayeni Cemil İpekçi Hazal Kaya’yı İngiliz kraliçelerine benzetmişti. Kaya’nın gelinliğinin tasarımı ise Özgür Masur‘a ait.

2019 gelinlik modellerine ufak bir yolculuk yaptık ve en gözde tasarımcıların gelinlik tasarımlarına yer verdik. Bu özel günde her ne kadar heyecandan elimiz ayağımız titrese de tarzımızdan asla ödün vermeyen kadınlar olarak bir adım önde olmamızı sağlayacak bilgileri size sunduk. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir