Anneler Günü için Hediye Önerilerimiz

Anneler Günü hediyeni aldın mı? Senin hediyen ne? Henüz almadıysan Eldori ailesi olarak Anneler Günü için hediye önerilerimizi bu yazıda sıraladık.

“Anneler Günü hediyesi ne alabilirim?” sorusunu duyar gibiyiz. Sana mükemmel fikirler ve ipuçları vermeden önce istersen “Anneler Günü hediyesi olarak ne alınmaz?” önce bunu açıklayalım.

Bir kere sakın ama sakın beyaz ev aletleri, ütüdür, koltuk örtüsüdür, su ısıtıcısıdır yok son model mutfak robotudur ne olursa olsun evle, temizlikle, yemekle alakalı birşeyi hediye olarak aklımızdan geçirmiyoruz. “Eve Hediye Alma Günü” değil sonuçta annemize alıyoruz. Onu mutlu edecek, rahat hissettirecek, kendini daha kıymetli hissettirecek ve bizim de sevgimizin bir göstergesi olacak bir hediye almamız gerekiyor. Kadın yıllarca sana bakmış, seni büyütmüş ne yani ütü alıp biraz daha gömlek ütüle mi diyeceğiz? Hayır! Bu yüzden bizim Anneler Günü için hediye önerilerimiz onun hayat koşullarını iyileştiren, onun kendisini daha iyi hissetmesini sağlayacak şeyler olmalı. Mesela? Önerilerimiz aşağıda!

Canlı Bitkiler

Her birkinin kendi içinde bir anlamı vardır. Bu Anneler Günü’nde belki de sen yeni bir anlam yükleyeceksin!

Sizin de annenizin çiçeklere karşı bir düşkünlüğü varsa neden olmasın? Çiçeklerle ilgilenmek hem ruhu yatıştırır hem de kokularıyla etrafı ferahlatır. Görüntüsüyle bizlerde hoş duygular yaratan çiçeklerin ve bitkilerin her birinin sayamayacağımız kadar yararı var. Hal böyle olunca tabi bazı anneler de onları evlatları gibi seviyor. Eğer annenizin bu tür hobileri varsa ona daha önce keşfetmediği bir çiçek hediye edebilirsiniz.

Ayakkabı veya Çanta

Anneler Günü hediyesi olarak risk almak istemiyorsanız klasik hediyelerden yürümek oldukça mantıklı olabilir. Ancak biz kıyafet almayı önermiyoruz. Kıyafet yerine kıyafeti tamamlayıcı ayakkabı, çanta gibi çok kullanışlı ürünleri öneriyoruz. Çünkü bazen ne hayallerle aldığımız kıyafetlere bir bakıyoruz annemize bol veya dar gelmiş. İki tarafın da hevesi kursağında kalıyor böyle durumlarda. Bu sebeple hiç beden sorunsalına bulaşmadan ayakkabı veya çanta ile de sevginizi gösterebilirsiniz. Ayakkabı numarasını biliyorsanız annenizin tarzına uygun bir çift ayakkabı hediye etmek oldukça anlamlı bir hediye olacaktır. “Cennet annelerimizin ayağının altındadır” sözünden yola çıkarak anlamlı bir notla hediyenizi pekiştirebilirsiniz. 🙂

Masaj Aleti

Örnek masaj aletlerinden biri. Bel, boyun ve sırt için kullanılabilen pratik bir ürün.

Anneler Günü için hediye önerilerimizden farklı ama bir o kadar da rahatlatıcı bir seçenekle devam ediyoruz. İster genç olsun ister yaş almış biri. İyi bir masaja kim hayır diyebilir ki? Özellikle anne babalarımız, yaşla beraberinde gelen bel, boyun ve sırt ağrılarıyla uğraşırken onlara evde masaj keyfi yaşatmak isteyenlere masaj aletleri iyi bir Anneler Günü hediyesi olabilir. TV izlerken, sohbet ederken çayını yudumlarken kullanabileceği bu tarz ürünler omurga sağlığı için oldukça faydalı olabilir.

Takı

Anneler Günü için hediye önerilerimizden biri de kuşkusuz Eldori Gümüş Takıları…

Anneler Günü için hediye önerilerimizden bir başkasına geldi sıra: Aksesuarlar! Takı hediye etmek hem maddi hem de manevi değeriyle belki de kusursuz bir hediye. Kadınlar, karakteri gereği süslenmeyi sever, tabi güzel görünüp kendimizi daha iyi hissettiğimiz de doğrudur. Bu yüzden şık, kaliteli ve güzel bir hediye seçeneği olarak tercihinizi takılardan yana yapabilirsiniz. Ancak son zamanlarda altın fiyatlarının artması ve ekonominin dengesizliği ile altın takılar yerine altın görünümü sunan gümüş takıları tercih etmenizi öneririz. Eldori gümüş takıları altın ustaları tarafından işlendiği için gümüş olmasına rağmen annenizde sanki altınmış hissiyatı yaratacak. Altın renginin yanı sıra her zevke göre zengin takı modelleri, farklı renk seçenekleriyle eldori.com’da.

Gümüş kolyeler, gümüş yüzükler, gümüş bileklikler, gümüş küpeler ve daha fazlası… Modern ve eşsiz tasarımlarıyla annenizin Eldori takılarına bayılacağından biz eminiz. Üstelik şık kutusuyla teslim edilen bu takıların yanına özel not da yazabilirsiniz. Annenize her taktığında sizi hatırlayacak bir hediye vermek istemez misiniz?

Nostaljik Albüm

Nostaljik bir albüm sizi geçmişten günümüze duygu yüklü bir yolculuğa çıkaracak.

Eğer bu yazıyı henüz Anneler Günü’nün gelmesine yakın okumuyorsanız ve yeterince vaktiniz varsa niye nostaljik bir albüm hazırlamayasınız ki? Doğduğunuz andan bu zamana kadar yaşadıklarınızı belgeleyen fotoğraflarınızla oluşturulmuş duygu yüklü bir albüm birbirinize sahip olmanın ne kadar muhteşem bir duygu olduğunun ispatı olabilir. 🤗

Sevgili Eldori Blog okuyucuları, bu yazımızda size Anneler Günü hediyesi konusunda yardımcı olmaya çalıştık. Annenize karşı sevginizin sembolü olacak bir hediye fikri vermenin mutluluğu ile bir sonraki yazımızda görüşmek üzere. Sağlıcakla kalın.

Anneler Günü’ne özel gümüş takılarımızdaki indirimi kaçırmayın! Eldori, annene çok yakışacak.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir