Eldori ile Farkımız Olsun!

Eldori.com’u keşfettin ama henüz ne alacağına karar vermedin mi? Haklısın. 🙃 Markamızın ürünlerini oldukça özenerek yarattık ve bazen o kadar heyecanlanıyoruz ki ürünlerimizi görücüye çıkartırken onları size nasıl anlatsak bilemiyoruz. Tasarımından işlemeciliğine, paketlemesinden teslimatına kadar son derece büyük bir hevesle ürünlerimizi sizi buluşturmak istiyoruz. Umuyoruz ki burada size önerdiğimiz parçalar sizin de oldukça hoşunuza gider. Öyleyse hadi Eldori dünyasına ufak bir keşfe çıkalım.

Gümüş Kolye Ucu

İtalyan Dorika Kolye uçları tek kelimeyle muhteşem. Eldori.com’un özellikle gümüş takı koleksiyonundaki en gözde ürünlerinden sadece biri. Gümüş Dorika Papatya Kolye Ucu’ndan bahsediyoruz, evet. Ürünün renk seçenekleri de oldukça geniş, bu ürüne bayılacaksınız.

Gümüş Bileklik

Seni tasarlayan, seni işleyen usta bu dünyadan mı acaba? Tasarım bilekliklerimiz sık dokuması ve altın tarzıyla taşıyıcısını oldukça mutlu edeceğe benziyor. Sarı Gümüş Dorika Yuvarlak Örgü Bileklik bu sade şıklığının yanı sıra oldukça gösterişli ve kaliteli bir görünüme sahip. Elbette kalitesi sadece görünümünden ibaret değil. Farkı zaten bileklerine takar takmaz hissedeceksin.

Gümüş Küpe

Zarafet, ihtişam bu küpelerde hayat buldu. İlkbahar neredeyse geldi, düşünsenize sevgilinizle buluşmaya giderken bu küpeyi takıyorsunuz, küpeler rüzgârda her bir adımınızla saçlarınızın arasından süzülüyor, adeta kulaklarınızda dans ediyor. Daha fazla ne diyebiliriz ki Eldori’nin usta tasarımcıları sen biz kadınları tanıyorsun; bu işi biliyorsun.

Gümüş Yüzük

Dilediğin yerde, her stile uyum sağlayacak yüzükler de eldori.com’da. Eğer tek bir yüzüğüm olsun ama o da tam olsun diyorsan seni alkışlarla buraya alalım. Yıldızlar parmaklarında sıralansın!

Gümüş Kelepçe

Altın kelepçe sevdalıları varsa onları da buraya alalım. Çünkü bu kelepçeler gümüş olsa da altın severleri de tatmin etmek üzere tasarlandır. Zaten Eldori’nin olayı bu; altın kalitesinde gümüş takı! Eldori’nin ustaları aslında yıllardır altın işleyen kuyumculardan oluşuyor. Yani kuyum ustaları gümüşü öyle bir işliyor ki Eldori ürünlerinin altından aşağı kalır yanı kalmıyor ve ürünlerin gümüş olduğunu sadece kuyum ustaları ayırt edebiliyor. Ustalarımıza ne kadar teşekkür etsek az. Bravo!

Gümüş Setler

Biri düğün mü dedi? Takıp takıştırmayı sevenler için kaliteli gümüş set önerimiz Gümüş Dorika Yuvarlak Örgü Set‘ten yana. Eldori setleri 3 üründen oluşuyor. Küpe, gerdanlık ve bileklik. Üstelik ucuz fiyatlı gümüş takı olarak iyi bir seçim olacağına inanıyoruz. Umuyoruz ki siz de seveceksiniz.

Geleneksel motiflere eşlik eden modern tasarıma sahip Eldori ürünleri ile ışık saçacaksın emin ol. Eldori olarak %100 el emeği ile üretilen takılarımızı Türkiye’nin her yerinde kendini daha mutlu ve daha iyi hissetmek isteyen kadınlara özel yarattık. Pahalı ve standart üretimden çıkma takı alışverişini bir kenara atmanın sizce de vakti gelmedi mi? Sizi eldori.com’da görmeyi heyecanla bekliyoruz. Üstelik güvenle ve dilediğiniz gibi alışverişinizi yapın diye kişisel ve kart bilgilerinizi asla kaydetmiyoruz. Bu da ufak bir bilgi olsun. 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir