Eldori ile Tanışın!

Herkesten farklı olmak, kendi tarzımızla ön plana çıkmak ve çevremizdekiler tarafından beğenilmek kadın olarak hepimizin istediği şeyler. Tabi bugün bunu yapmak biraz zor çünkü kapitalizmle beliren seri üretim maalesef önümüzde büyük bir engel. Bir tekstil markasından çok beğenerek aldığımız bir elbiseyi örnek verelim. O kadar güzel bir elbise ki paraya kıyıp alıyoruz, sadece davetlerde giymek için dolabımızda saklıyoruz ve o gün gelip çatıyor. Ancak kusuruz bir şekilde hazırlanıp gittiğimiz davette onu görmemizle aniden yüzümüz buruşup kalıyor. Onunla yani bizimle aynı elbiseyi giymiş bir kadınla. Bu günlük hayatta kaçınılmaz bir şey ancak davetlerde de böyle bir şeyle karşılaşınca akıllara şu soru geliyor “Hayır yani neden? Ülkede elbise kıtlığı mı var?”. Bir de sürekli yan yana gelme durumunda kalıyorsak al başına belayı! Davetten çıkıp gitsen bir dert, insanların pişti olmanıza sırıtıp içten içe dalga geçen insanlarla uğraşmak ayrı bir dert.

Şunu da kabul etmek gerek elbette hiçbir şey bize özel üretilmiyor ancak bugün hevesle ve çok beğenerek bir şey aldıktan sonra benzer bir ürünü yarın herkesin üzerinde gördüğümüzde yaşadığımız hayal kırıkılığı, verdiğimiz paranın değerini bize sorgulatıyor. Sanki promosyon ürünü gibi hep aynı stiller, hep aynı model kıyafetler ve aynı stil makyajlar… Takı modası bile kendini seri üretime bağlamış durumunda. Bu hengamenin içinde peki biz nasıl farklı olabiliriz? Öyleyse gelin biz farkımızı Eldori ile yaratalım.

Yepyeni, çok genç bir marka Eldori. Eldori.com‘un ortaya çıkmasında yukarıda bahsettiğimiz soruna çözüm olacak bir düşünce yatıyor: Kadınlara daha ince işçilikle, altın kalitesinde gümüş ürünler sunalım; ama bunu herkes gibi yapmayalım. El işçiliği gümüş takılarımız altın ustaları tarafından işlensin. Her bir ürünümüz altın kalitesinde görünsün ve bu ürünlerin altından farkını sadece kuyum ustaları ayırt edilebilsin. Her yerde üretilen sıradan seri üretim ürünlere inat biz eşsiz ve benzersiz tasarımlı kaliteli takılar üretelim ki kadınlar ürünlerimizi takarken kendilerini daha özel, daha farklı ve mutlu hissetsinler. Sonunda Eldori markası doğuyor.

Eldori tarzını kadınlara borçludur; kadınların dünyasına, güzelliğine, zarafetine ve asilliğine hayrandır. Bu yüzden onlara layık ürünler üretmeye kendini adamıştır.

*Eldori

Eldori ürünlerinin her biri aslında bir kadını temsil ediyor. Kişiliğinize ve ruh halinize göre ürün seçmekten bahsetiyoruz. Her kadının dünyası farklı, Eldori de bu zengin dünyaya uygun ürünler sunuyor biz kadınlara. Eldori Kadınlarına uygun ürünler…

Hakkımızda daha fazla şey öğrenmek için buraya lütfen!

Hey! Peki Sen Hangi Eldori Kadını’sın?

Sadelikten mi hoşlanıyorsun? Eldori’de sana uygun onlarca takı çeşidi var. Sade ve şık, abartısız bir güzellik! Fazla söze gerek yok, tanıyoruz seni. Sen sadelikten hoşlanan Eldori Kadını’sın. 😊

Hmm, sen biraz neşeli birine benziyorsun, e takıp takıştırmayı da seviyorsun. Üst üste kolye, bileklik neyi sevdiysen tak takıştır! Ne de olsa sen eğlenceli Eldori Kadını’nın ta kendisisin! 😆

Anladık, sen ser verir sır vermezsin. Güzellik sırrı mı? Saçmalamaya gerek yok. Tabi ki öyle bir sırrın yok! Öyleyse sen gizemli Eldori Kadını’sın! 😎

Üzgün olduğunda kendini alışverişe mi vuruyorsun! 😞 Hmm, bu seni daha iyi hissettirecekse neden olmasın? Naif Eldori Kadını, yeni gelenlere bayılacaksın!!!

İşte bu dünya bu kadar renkli kişiliğe sahip kadınların dünyası. Eldori’de bambaşka kadınlar, bambaşka dünyalar var. Belki de onların tek ortak noktası Eldori. Zaten bu yüzden onlara Eldori Kadını diyoruz ya! Çünkü takıp takıştırmayı, mutlu olmayı seviyoruz. Ve şunu aslında şunu aslında unutmayın: Mutluluk bazen takıp takıştırmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir