JEAN İLE DAHA İNCE GÖRÜNMENİN 6 KOLAY YOLU

Kadınların özellikle bazı günlerde kendilerini daha iyi hissetmelerine yarayabileceğini düşündüğümüz bir araştırma yaptık. Macchinga markasındaki bir çok modelin farklı kalıplara girebileceğine karar verdik. İşte jean ile daha ince görünmenin 6 kolay yolu: kısa maddede özetledik ve bazı örnek modeller bulduk.

1. Koyu yıkamalı modeller seçin.

İlk önceliğiniz koyu yıkamalı modeller olsun. Bu üç model siyah, lacivert ve koyu mavi renklerinde ve farklı kalıplardadır. Üçünün de ortak özelliği yüksek bel oluşu ve vücudu kısmen sarmasıdır. Modeller %100 pamuklu olduğu için sağlıklı bir tercih olduğunu düşündük.

2. Yüksek bel ile devam edin.

Bir çok yüksek bel model, salaş ve demode durmasına rağmen bazı göstermek istemediğiniz fazlalıkları kapatmanıza yarayacaktır. Özellikle Mom Jean olarak belirtilen jeanler, farklı ortamlarda rahatlığıyla size hareket özgürlüğü verecektir.

3. Paça boyunu hafife almayın.

Doğru paça boyu, yüksek bel bir kalıp ile birleştiğinde jean’in modeline göre duruşunuzu daha uzun ya da daha kısa gösterebilir. Ayak bileğinin 1-2 cm yukarısındaki bir paça boyu, yüksek bel ve koyu bir yıkamayla aradığınız görünüşe sahip olabilirsiniz.

4. Vücudunuza oturan bir fit bulmaya çalışın.

Pantolonun tamamının vücuda oturmasına gerek yok. Fakat belli bir bölgesi vucuda oturacak şekilde tercih ederseniz, üzerinide dikilmiş gibi bir duruş yaratacaktır.

5. Arka cep seçimi, kalçanızın duruşunu etkileyebilir.

Bazı arka cepler, tasarımcının yorumuna göre olağandan daha büyük, küçük, dar, geniş ya da farklı şekillerde olabilir. Üzerinizde en iyi duran cep tipini seçip aynı tipte ceplere yönelmeye çalışın.

6. Kaliteli kumaş tercih edin.

Bu iki ürün bende mevcut 🙂 Markanın henüz çok piyasa olmaması, hem kaliteli hem de ucuz olmasından dolayı birden fazla alışveriş yaptığım doğrudur. Umarım hep ucuz kalırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir