KUPP ile tanışmaya hazır mısınız?

Gün geçmiyor ki kripto para borsası ile ilgili haberler duymayalım. Özelikle sosyal medyada Bitcoin’in rekor üzerine rekor kırması, bir anda düşmesi son haberleri ve bundan piyasaların etkilenmesi bir çoğumuzun karşısına çıkmıştır. Her ne kadar kripto para borsasında en çok bilinen para birimi Bitcoin de olsa yatırımcıları cezbeden bir çok altcoin de bulunmakta. Bu coinlere borsalardan ulaşabildiğiniz gibi airdrop, mining, stakingden de ulaşabiliyorsunuz. Bu hafta size bahsedeceğim KUPP ise bunlardan daha farklı. Peki ama KUPP nedir? Nasıl kazanılır? Hepsi blog yazısında.

Not: Bu içerik bilgilendirme amaçlı üretilmiştir. Herhangi bir Yatırım Tavsiyesi içermemektedir.

KUPP nedir?

KUPP token 2020 yılında, işletmelerin hedef kitlesine, çalışanlarına ve müşterilerine, oyunlaştırma amacı ile ödüllendirme fikri ile ortaya çıkmıştır. KUPP kendi ekosistemi içerisinde yer alan uygulamalar, partner markalar ile ortaklaşa yaptığı çalışmalar ile kullanıcıların ödüllendirildiği bir kripto para birimidir.

KUPP nasıl elde edilir?

KUPP’ü iki şekilde elde edebilirsiniz. İlk yöntemi listelendiği borsadan alım satım yaparak, etkinliklerine katılarak; ikinci yöntem ise kupp.app uygulamasından kazanarak. Peki ama uygulamadan KUPP nasıl kazanırsınız? Hepsini sizin için yazıyorum.

Borsadan alım satım

$KUPP şu an için WhiteBIT borsasında listelenmekte. Bu borsada USDT ve BTC pariteleri ile $KUPP alım satımı yapılabilir. Aynı zamanda WhiteBIT’in başlattığı ve 4 Mayıs’ta sona erecek olan yarışmasında da ilk 25’e girenlere belirli miktarlarda $KUPP ödülü dağıtılmakta. Bunun için yapılması gereken tek şey yarışmaya kayıt olup USDT paritesinden $KUPP alım-satımı yapılması.*

KUPP.app uygulaması

KUPP uygulaması, kullanıcılarına belirli görevler karşılığında ücretsiz bir şekilde $KUPP veren bir uygulamadır. Kullanıcılar tek seferlik ya da hergün tamamlayabileceği görevler ile belirli miktarda $KUPP kazanırlar. Gamification yani oyunlaştırma adı altında $KUPP kazanabileceğiniz bu görevler nelerdir derseniz,

1- Daily Check-in

Uygulamaya 24 saatte bir girip daily check in kısmından doğrulama yapınca her seferinde 1 $KUPP kazanırsınız.

2- Sign-up

Uygulamanın Sign-Up görevi, uygulamanın size verdiği web sitelerine kayıt olmanız sonucunda tek seferlik 1 $KUPP kazanırsınız.

3- Download

KUPP’un dahil olduğu ekosistemde yer alan uygulamaları telefonunuza indirdiğinizde tek seferlik 1 $KUPP kazanırsınız. Aynı zamanda bu uygulamalara gelecek olan yeni güncellemeler ile de $KUPP kazanabileceksiniz. 😉

4- Watch

Uygulama içerisinde yer alan çeşitli videoları izlediğinizde 0,2 $KUPP kazanıyorsunuz. Videolar 24 saatte bir yenilendiği için her gün bu $KUPP’leri kazanabilirsiniz. Şimdilik sistemde bulunan FoodBuk’un yemek tarifi videolarını seyrederken de belki de hiç bilmediğiniz tarifler ile de karşılaşabilirsiniz.

$KUPP ile ilgili daha çok bilgi almak isterseniz web sayfasını inceleyebilir, sosyal medya ve kitle kanallarından onlara ulaşabilirsiniz. Linklere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir