NETFLIX DİZİ ÖNERİSİ

Değerli okuyucularımız, evde kalmaya devam ettiğimiz bugünlerde sıkılmayarak vakit geçirmenin en güzel yanlarından birisi de film izlemek. 2020’nin Mayıs ayına yine Netflix dizileri damgasını vuracak gibi görünüyor. Yeni gelen dizilerden en çok ilgimizi çekenleri sizler için listeledik. 

Valeria

Hem meslek hayatında hem de evliliğinde sorun yaşayan bir yazarın hikayesini konu alan dizi tam anlamıyla bir romantik dramadır. Yazar hayatındaki zorlukların üstesinden gelebilmek için en yakın üç arkadaşından yardım almaktadır. Başrolünde Diana Gómez, Silma López ve Paula Malia oynadığı dizi Elisabet Benavent’in kitaplarından uyarlanmıştır.

The Eddy

Paris’teki bir caz kulübünün işletmecisi, müzik grubundaki arkadaşlarını ve genç yaştaki kızını korumaya çalışırken, tehlikeli insanlara bulaşması ile olanlar olur. The Eddy, Damien Chazelle tarafından yönetilen ve Jack Thorne tarafından yazılan, Amerikan yapımı yeni bir Fransız müzik dramasıdır. Başrolünde André Holland, Joanna Kulig ve Amandla Stenberg yer almaktadır.

White Lines

Zoe Walker, ağabeyinin İbiza’da esrarengiz bir şekilde kaybolmasının ardından tam yirmi yıl sonra ortaya çıkan cesedi ile başlayan gelişmeleri konu alıyor. Zoe, abisinin kaybolmasını araştırmak için her şeyini geride bırakarak abisinin kaybolduğu adaya gider ve burada tüm gerçeklerle yüzleşir. Başrolünde Laura Haddock, Nuno Lopes ve Marta Milans’ın yer aldığı dizi, Álex Pina tarafından yaratılan bir İngiliz gerilim dizisidir.

Space Force

Space Force, Greg Daniels ve Steve Carell tarafından yaratılan ve başrolde Steve Carell, John Malkovich, Ben Schwartz, Diana Silvers ve Tawny Newsome’un oynadığı bir Amerikan komedi dizisidir. Bir generalin, Amerikan ordusunun yeni kurulan Uzay Kuvvetleri için istenmeyen bir emir ile Ay’a gidip olayların gelişmesindeki düzeni sağlamak üzere harekete geçmesini konu almaktadır.

Into the Night

Esrarengiz evrensel olaylar dünyayı yerle bir ederken, gece uçuşunda kaçırılan yolcular ve uçuş ekibinin sürekli karanlığa doğru uçmasını konu almaktadır. Jason George tarafından yönetilen dizi, Jacek Dukaj’ın bilim kurgu romanı olan The Old Axolotl’dan esinlenilmiştir. Bu esrarengiz bilim kurgu dizisinin başrolünde ise Pauline Etienne, Laurent Capelluto ve Stefano Cassetti yer almaktadır.

Hollywood

Ryan Murphy imzalı, II. Dünya Savaşı sonrasında Hollywood’da başarılı olmak isteyen bir grup genç ve yönetmen adayı, eğlenceli dünyalarında hayallerinin gerçekleşmesi için birçok şeyi yapmaya göze alacaklardır. Başrolde David Corenswet, Darren Criss ve Patti Lupone yer almaktadır.

Diziler ile ilgili yorumlarınızı ve yeni Netflix dizi önerilerinizi bekliyoruz. Herkese iyi seyirler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir