Sevgililer günü için etkinlik önerileri

Sevgililer Günü sevdiğiniz insan ile birlikte geçirmek için yapılacak sınırsız aktivite bulunuyor. Bu yıl Sevgiler Günü’nün pazartesiye denk gelmesi ile bir çok çift hafta sonu kutlamayı planlıyor. Tabii son zamanlarda gelen zamların da etkisiyle sevgililer gününü kutlamak için hem romantik hem de bütçe dostu plan yapmayı tercih eden bir çok kişi de var. Bu haftaki yazımızda sevgililer günü için hem hafta sonu hem de pazartesi yapabileceğiniz aktivitelerden bahsedeceğiz.

Romantik bir yemek hazırlayın

Close up of clinking red wine glasses during romantic dinner. Happy cheerful young couple dining together in the cozy kitchen, enjoying the meal, celebrating anniversary romantic toast

Romantik bir yemek için illa ki dışarıya çıkmaya gerek yok. Evde sevginizi katarak hazırlayacağınız yemekler, şirin bir sofra romantik bir yemek yemeniz için yeterli olacaktır. Öyle çok abartı yemekte hazırlamanıza gerek yok. Yeter ki birlikte olun, sevdiğiniz yemekleri hazırlayın; öyle değil mi?

Oyun oynayın

Çocuk muyuz biz demeyin. Her yaştan insanın zevk alarak oynadığı oyun illa ki vardır. Önemli olan birlikte eğlenerek vakit geçirmek, hatta belki biraz rekabet bile ortamı ısıtabilir. Oyun konsolu, cep telefonu, masa oyunları ya da tabu gibi oyunlar oynayabilirsiniz.

Biraz masaja ne dersiniz?

Yeteri kadar stress ve gerginlik dolu günler geçiriyoruz. Bunu güzel bir masajla biraz olsun geçirmek istemez misiniz? Aktarlardan alacağınız masaj yağları ile sevdiğinize masaj yaparak hem sıcak ve samimi vakit geçirebilirsiniz hem de onu şımartmanız için güzel bir etkinlik olabilir.

Film keyfi yapın

Klasik sevgililer gününde romantik bir film izlemek etkinliğini birlikte seyretmekten zevk alacağınız filmler ile gerçekleştirin. Belki bilim kurgu, ya da seri filmler izleyebilirsiniz. Bir de battaniye ve atıştırmalık hazırlarsanız değmeyin keyfinize.

Dışarı çıkın

Hafta sonu çoğu yerde güneş olduğunu da düşünürsek kendinizi doğaya bırakın. Yakınlarda gidebileceğiniz orman, park hatta sahil kenarında romantik bir yürüyüş yapabilirsiniz. Hatta keyif yapmayı seven bir çift iseniz alın sandalyenizi, masanızı atın kendinizi doğaya.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir