2019 İlkbahar / Yaz Sezonunun Trend Saç Modelleri

İşte karşınızda 2019 yılında sıklıkla karşılaşacağımız en trend saç modelleri…

Kısa Perçemli Saçlar

2019’da perçemlerin boyu bir tık daha kısalıyor. Kâkül seven kadınların denemeye değer bulacağı bu tarz, modern bir görüntü sağlamasının yanı sıra özgüveninizi yansıtmanın en etkili yolu olacak.

İnce Örgüler

İncecik örülen saçlar dinamik ve sıra dışı görünmek için sizce de çok ideal değil mi? Zor ve zahmetli ama kesinlikle denemeye değer!

Doğal Dalgalı Saçlar

Doğal görünümlü dalgalı saçlar bu yıl da trendlerdeki yerini koruyor. İki yana serbest bırakışmış doğal dalgalı saçlarınız size en az zahmetle en güzel görünümü sağlayacak.

Islak Modeller

Islak saç görünümü verilmiş modeller bu ilkbahar yaz sezonunda sıkça karşımıza çıkacak. Duştan yeni çıkmış hissi yaratan bu saç stili hem gece hem de gündüz için kullanıma oldukça elverişli. Kısa saçlarda yaratılan ıslak görünüm cazibeyi, uzun saçlarda ise kadınsılığı vurguluyor.

Salaş At Kuyruğu

Bu sezon at kuyrukları oldukça moda ancak alışılagelmişin dışında salaş bir şekilde karşımıza çıkıyor. Bunaltıcı yaz günlerinin en rahat modelleri arasında yer alan at kuyruklarını büyük aksesuarlarla kombinleyebilirsiniz.

Gevşek Topuzlar

Bu yıl gevşek bırakılmış topuzlara sıkça denk geleceğiz gibi görünüyor. Özellikle ensede ve tepede toplanan gevşek topuzlar hem yaz aylarında sizi daha ferah tutacak hem de daha çekici bir görüntüye sahip olacaksınız.

Fularlı Saçlar

2018 yazında saçlarda fular ve peştamal kullanmak oldukça popülerdi. Bu yaz da trendlerdeki yerini koruyarak plaj modasının vazgeçilmezlerinden biri olacak. Fularınızı ister topuzunuzun etrafına dolayın ister vintage modellerde deneyin isterseniz de saçınızın üst kısmını fularla sarıp alt kısmını serbest bırakın… Eminiz ki hepsi size çok yakışacak!

Kısanın Cazibesi

Uzun zamandır trendlerdeki yerini koruyan kısa saç modelleri bu yıl da hız kesmeden yoluna devam ediyor. Tomboy, bob model ve küt saçlar bu yaz cesur kadınların vazgeçilmezi olacak. Feminen bir imaj isteyenler için son derece ideal! Ayrıca boynunuzu ve kulaklarınızı açıkta bırakan bu modellerle en güzel takılarınızı rahatlıkla sergileyebilirsiniz.

Hacimli Saçlar

Kıvırcık, dalgalı ya da bukleli… Bu yıl hacimli saçlar her saç tipinde moda! Özellikle bukleli saçlara hacim kazandırmanızı özellikle tavsiye ediyoruz. Unutmayın ki hacimli saçlar her zaman havalı ve iddialı görünmenizi sağlar. Saçlarınıza hacim kazandırmak istiyorsanız kuru saç tipine uygun şampuan kullanmanızda fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir