Balık Burcunda Gerçekleşen Dolunay Etkileri

Kimileri inanmasa da gezegenlerin ve ayın hareketlerinin günlük modumuzla, gelişen olaylarla bir ilgisi var. Gezegenler diyince de tabii ki aklımıza ilk astroloji geliyor. Özellikle ayın belli döngülerinde bu durumun etkisini daha fazla hissediyoruz. Şimdi size soruyorum. Son bir haftada kendinizi yorgun, halsiz, aşırı duygusal hissettiniz mi? Cevabınız evet ise bunun sebebi 21 Eylül’de gerçekleşen ve etkisini 48 saat önce göstermeye başlayan dolunay!

21 Eylül saat 02:54’te balık burcunun 28 derecesinde, zodyak’ın son burcunda dolunay gerçekleşti. Bu dolunay ile merhamet, arınma gerçekleşecek ve vicdani duygularınız ön plana çıkacak. Bazı burçlar için parasal ve finansal anlamda güzel gelişmeler yaşanacak, bazı burçlar için ise çocuklar ile ilgili gelişmeler ön planda olacak. Başınızı yastığa koyduğunuzda aklınızda bin bir türlü sorular ile karşı karşıya kalacaksınız, bu durumlara fazla takılmayın zamanla dolunay etkisini yitirince düzene girecektir.

Peki 21 Eylül Balık burcu dolunayının genel etkileri nasıl olacaktır?

  • Bu dolunay ‘pes etmeden ilerleme’ konusunda bir başlangıç içeriyor. Aklınızı kurcalayan, içinizden geçen kötü hisleri bir kenara bırakarak pes etmeden ilerleyin derim!
  • Uranüs etkileşimi nedeniyle Neptünyen bir dolunay yaşayacağız ve bu sırada tüm jenerasyon gezegenler Retro pozisyonunda. Yüzleşmeler ve sorgulamalar söz konusu.
  • İnsanın inançlarını sorguladığı kendi içindeki gücü bulmak konusunda yol kat edeceği bir dolunaydayız.
  • Verdiğiniz ufak tefek bilgiler çok yanlış yorumlarla başka kişilere aktarılabilir. Buda sizi zor durumda bırakabilir. Bu nedenle deneyimleriniz ve bildiklerinizi aktarırken, sadece bu konuda bize başvuran insanları beklemek, ihtiyacı olmayan kişilere ihtiyacının dışında bilgi yüklemesi yapmaktan kaçınınız. Zaten ihtiyacı olan kişi sizi bulacaktır.
  • Eğitim öğrenim hayatı, hukuksal konular, yabancılar ile ilişkiler, seyahatler ve inançlar alanını temsil eden 9. Evde gerçekleşen dolunay bu alanlarda belirsizlikler ortaya çıkabilir.

Balık dolunayının burçlara etkisi

Koç burcu

Logo, Font, Graphics, Grass, Plant, Illustration,

Koç burçları bu dönemde iş ve çalışma alanlarında etkili bir rol oynayacak. Bu dönemde yardımlaşma ön planda olabilir, ihtiyaç sahipleri ile ilgilenebilirler. Fiziksel ve ruhsal sağlığı ile ilgilenebilir; şifa terapi ve arınma gibi seanslara katılabilirler.

Boğa burcu

Font, Logo, Illustration, Graphics, Stencil, Circle, Emblem, Symbol, Blue and white porcelain,

Boğa burçlarının bir süredir beklediği konularda gelişme yaşanabilir. Maddi ve manevi kazançlar elde edebilirler. Duygusal anlamda duygularını yoğun yaşayabilir, geceleri de uzun düşünceler içerisinde kalabilirler.

İkizler burcu

Text, Font, Logo, Design, Illustration, Branch, Graphics, Plant, Pattern, Line art,

Balık dolunayı ikizler burcunun kaderi ve kariyeri ile ilgili hedefleri konusunda etkili olacak. Bu dönem ellerindeki bir işi tamamlayabilir ya da kendilerine ait bir işleri varsa bu iş ile ilgili gelişmeler olabilir.

Yengeç burcu

Font, Text, Logo, Graphics, Brand, Illustration, Plant, Graphic design,

Bu dolunay yengeç burcunun 9. evinde gerçekleşti. Bu yüzden de dolunayın etkilerini daha fazla hissedecekler. Hayata karşı daha iyimser ve idealist baktıkları güçlü bir dolunay yaşayacaklar. Yurtdışına ait planlar var ise yeni gelişmeler olabilir veya olumlu bir şekilde sonuçlanabilir.

Aslan burcu

Font, Text, Logo, Graphics, Illustration, Branch, Plant, Symbol, Graphic design,

Balık burcu dolunayı aslan burçlarını parasal anlamda etkileyebilir. Borç ve finansal anlamda veya kredi banka işleri anlamında oldukça olumlu sonuçlar elde edebilirler. Miras, nafaka ve burs beklentileri var ise bu durumlar daha kesin hale gelecektir. Ruhsal ve beden sağlıkları için özellikle bu dönemde terapi alabilir veya ilgilen spor alanında daha aktif olabilirler.

Başak burcu

Font, Logo, Text, Illustration, Graphics, Graphic design, Sea turtle, Turtle, Brand, Emblem,

Başak burçları için bu dolunay güçlü bir dolunay olabilir. Bu dolunay başak burçlarının ilişki evinde gerçekleşiyor ve ilişkilerinde önemli bir dönüm noktası yaşamalarına sebep olabilir. Evlilik kararı alabilir veya evliliği ile ilgili belli konular hakkında bir neticeye varabilirler.

Terazi burcu

Text, Font, Illustration, Logo, Circle, Graphics,

Terazi burçları bu dolunayda daha çok iş hayatı ve mesleği ile ilgili alanda gelişmeler yaşayacak. Terazi burçlarının iş arayışı varsa bu olumlu sonuçlanabilir, mevcut işten yeni bir teklif alarak ayrılabilirler.

Akrep burcu

Font, Text, Logo, Graphics, Illustration, Brand, Graphic design,

Balık burcu dolunayı akrep burcunun 5. evinde etkili oluyor. Akrep burcunda ilerleyen Venüs’ün de etkisiyle romantizm rüzgarları akrep burçları için esiyor. Akrep burçlarının duyguları bu dönemde çok güçlü olabilir. Varsa çocuğunuz ile ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yay burcu

Font, Logo, Graphics,

Bu gerçekleşen dolunay yay burçları için oldukça önemli çünkü tamamen evlerini, yaşantılarını ve özel hayatlarını etkiliyor. Özellikle güneş burcu veya yükselen burcu 28 derece ve yakınlarında olan yay burçları, ev alma ve aile kurmayı gerçekleştirebilirler.

Oğlak burcu

Font, Text, Circle, Logo, Calligraphy, Illustration, Graphics, Branch, Graphic design, Art,

Balık dolunayı oğlak burçlarının 3. evinde gerçekleşiyor ve bu da sezgilerini daha da güçlendirecek. Bu dönem oğlak burçlarının rüyaları önemli işaretler taşıyabilir. Aynı zamanda yardımlaşma temaları bu dönem oğlaklar için ön planda olabilir.

Kova burcu

Font, Illustration, Sea turtle, Logo,

Balık dolunayı kova burçlarının maddi alanlarında etkisini gösterecek,. Bu dönem kova burçları parasal hedeflerine daha rahat ulaşabilir. Sezgilerin daha kuvvetli olduğu bir zamanda olan kova burçları bazı maddi gerçekleri de göz ardı etmeliler.

Balık burcu

Font, Text, Logo, Plant, Illustration,

Kendi burcunda gerçekleşen dolunay balık burçlarını sezgisel anlamda daha da güçlendirecek, yaratıcılıklarını ve duygularını ön plana çıkaracak. Balık burçları bu dönem özellikle fiziksel sağlığına ve beslenmesine de dikkat etmeli.

KAYNAK: POSTA- HANDE KAZANOVA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir