Sevgililer Günü’nü Evde Geçireceklere 8 Güzel Tavsiye

Sevgililer Günü’nde plan yapmakta zorlanıyor musunuz? Endişe etmenize hiç gerek yok. Sevgililer Günü’nü evde geçirmek romantizmin doruklarına çıkmak için harika bir seçenek olabilir. Konsept sizin, yaratıcılık sizin, zevk sizin… Yeter ki doğru adımlarla evinizde tutkulu ve aşk dolu bir ortam yaratın. Bunu nasıl başaracağınızı düşünmenize hiç gerek yok. Çünkü biz sizin için her şeyi düşündük.

Aşkın Rengine Yer Verin

Evde romantik bir 14 Şubat geçirmek istiyorsanız aşkın ve tutkunun rengi olan kırmızıya bolca yer verin deriz. Kıyafetlerinizde, sofranızda, yatak odanızda ve hatta iç çamaşırlarınızda… Kırmızıya bakmak bile içinizde afrodizyak etkisi yaratacak ve kışkırtıcı bir gece geçireceksiniz.

Romantizmin Olmazsa Olmazı: Kokulu Mumlar

Romantik bir gece dendiği zaman akla ilk gelen şey mum ışığı ile aydınlatılmış sıcak bir ortam. Evinizdeki tüm elektronik aydınlatıcıları kapatın. Onların yerine baş başa kalacağınız ortamı kokulu mumlar ile aydınlatın. Bu hem evinizde hoş bir ortam yaratacak hem de soluduğunuz havaya güzel bir koku verecek. Gecenin sonunda mumları yanık unutmayın tabi ki. 🙂

Ellerinizle Yemek Hazırlayın

Sevdiği kadının ellerinden hazırlanan, içine bir tutam sevgi katılmış her yemek erkekleri baştan çıkarmaya yeter. Romantik bir müzik eşliğinde, mum ışığıyla aydınlatılmış bir ortamda yenen lezzetli bir akşam yemeği harika geçecek bir gecenin ilk adımı olabilir. Şimdiden ellerinize sağlık!

Kadehleri Doldurun

Şarap kadehleri romantizm ve zarafet ile özdeşleşen objelerdir. Menünüzde şarap olsun ya da olmasın, seçtiğiniz içeceği sunarken şarap kadehi kullanın. Bunu yapmak evde yarattığınız romantizmi perçinleyecektir.

Müzik ve Dansla Bütünleşin

Baş başa yenen romantik bir yemeğin ardından yapılacak en güzel şey tutkulu bir dans olacaktır. Sevgiliniz dans etmeyi bilmiyor ve bundan utanıyor olabilir. Ona baş başa olduğunuzu hatırlatın ve gözlerinizin içine bakarak kendisini müziğin ritmine bırakmasına ikna edin. Evde romantik ortam yaratmanın bir güzelliği de etrafta kimseciklerin olmaması değil mi zaten?

Romantik Komedi ile Neşelenin

Sevgililer Günü’nde bir film izlenecekse bu kesinlikle romantik komedi olmalı. Aşk dolu bir günde sizlere hem aşkı hissettirecek hem de neşelendirecek güzel bir film seçin ve tadını çıkarın. Sevdiğiniz insana sarılarak izleyeceğiniz bir aşk filmi 14 Şubat’ın ruhuna son derece uygun.

Her Halinizle Baştan Çıkarıcı Olun

Şık bir kıyafet, güzel bir saç modeli ve etkili bir makyaj baştan çıkarıcı olmak için fazlasıyla önemli. Peki yeterli mi? Bizce hayır. Her halinizle baştan çıkarıcı olmalısınız. Bunun için en seksi iç çamaşırlarınızı seçin, gerekiyorsa bu güne özel yeni bir iç çamaşır takımı alın. Gecenin finalinde partnerinizin aklını başından almalısınız!

Sihirli Dokunuşlara Yer Verin!

Mükemmel bir gecenin sonunda baştan çıkarıcı bir masajla finale yaklaşmaktan daha rahatlatıcı ne olabilir? Bunun için tek ihtiyacınız olan şey kaliteli bir masaj yağı. Bu, hem rahatlamanızı sağlayacak hem de gecenin sonunda birbirinize kur yapma imkânı verecektir. Ertesi güne tüy gibi hafif uyanmak istiyorsanız masaj seçeneğini görmezden gelmeyin deriz.

Sevgililer Günü’nü evde geçirmek düşünüldüğünden çok daha eğlenceli ve romantik olabilir. Yapılması gereken tek şey doğru seçimler yaparak romantizmi doruklarda yaşayabilmek. Sizlere gecenizi renklendirebilme adına bazı tavsiyeler vermeye çalıştık. Bu seçenekleri yaratıcılığınıza uygun şekilde geliştirebilir, eğlence anlayışınıza göre yeni eklemeler yapabilirsiniz. Romantizm dolu bir Sevgililer Günü geçirmeniz dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir