Netflix’te İzlemeniz Gereken 5 Romantik-Komedi Film Önerisi

Netflix’te izlemeniz gereken Romantik-Komedi türünde film önerimizle karşınızdayız. Hem ağlamaya hem de gülmekten kırılmaya hazır mısınız? İşte sizin için hazırladığımız 5 Netflix film önerisi:

Uyarı: Lütfen bu filmleri kız arkadaşlarınızla izleyecekseniz yanınızda bolca cips ve kola bulundurunuz. Diyetteyseniz meyveli yoğurt da tercih edebilirsiniz. Eldori iyi seyirler diler. Film izlerken eğer arkadaşınız sürekli telefonla uğraşıp, mesajlaşıyorsa üstüne çok gitmeyiniz. İlişkiler söz konusu olduğunda birbirimize destek olmamız gerekmez mi? 😉

To All The Boys I’ve Loved Before – Sevdiğim Tüm Erkeklere

Lara, Lara, Lara bu olmadı ama…  Lara Jean isimli genç bir kızın aşk hayatını anlatan film özellikle gençlere hitap ediyor desek yanlış olmaz. Spoiler vermemeye çalışarak biraz size filmi özet geçelim. 16 yaşındaki Lara Jean, okulunda hoşlandığı 5 erkeğe karşı hissettiklerini mektuplara yazan biraz çekingen bir kızdır ve bu mektupları herkesten saklamaktadır. Ancak bir gün nasıl olduğunu alamadığı bir şekilde bu mektuplar çocuklara ulaşır. Düşünsenize çocuklardan biri yanınıza geliyor ve “Lara bana karşı hissettiklerin çok hoş ama ben sana karşı aynı şeyleri hissetmiyorum.” dediğini. 😖 Filmde bunun gibi birçok ironik sahne var, bazen gülecek bazen Lara’nın yerine siz utanacaksınız.

Set It Up – Patronlara Tuzak

Şeytan Marka Giyer” isimli filmi izlemiş miydiniz? Biraz bize o duyguyu verdi çünkü. Bir şirkette çalışan iki despot ve dik kafalı patron, elinden geldiği kadar işini en iyi şekilde yapmaya çalışan ve buna rağmen çok az kazanan iki asistanı konu alan bu filmi kesinlikle izlemelisiniz. Belki kendi patronunuzla yaşadığınız sorunu çözmenin yolu bu filmde saklıdır. Ne dersiniz? 😜 Tamam tamam sustuk. Film, bu iki despot patronu birbirleriyle tanıştırıp onları sevgili yapmaya çalışan asistanların yaşadıklarını eğlenceli bir olay örgüsü ile anlatıyor. İzleyin, seveceksiniz.

She’s Out of My League – Bu Kız Beni Aşar

Özgüvensiz ve sakar bir güvenlik görevlisi olan Kirk, şans eseri Molly ile tanışır. Molly’nin seksiliği ve güzelliğinden oldukça etkilenen Kirk, arkadaşları ve ailesinin gözünde tam bir loser olamasına rağmen bu ilişkiye başlamak ister. Ancak özgüvensiz kişiliği bu ilişkide oldukça zorlanmasına neden olacaktır. Hafta sonu evde yalnızsanız ve dışarı tek bir adım bile atmak istemiyorsanız bu filme bir şans verebilirsiniz.

The Incredible Jessica James – İnanılmaz Jessica James

Biten ilişkinin ardından toparlanmak biraz zaman alır bilirsiniz. Üstelik bu ilişki ne kadar uzunsa yaşananları unutmak da bir o kadar güç gelir insana. New York sokaklarında özgür ruhlu ve güçlü bir kadının hikayesini izlemeye hazır mısınız?  Kariyerinde başarılı bir oyun yazarı olan Jessica’nın biten ilişkisinin ardından yaşadıklarını, bu süreci nasıl atlattığını ve sosyal medya sayesinde yeni flörtlerine hayatında nasıl yer açtığını izleyeceksiniz.

The Ugly Truth – Kadın Aklı Erkek Aklı

İlişkiler konusunda kadın ve erkeğin bakış açılarını öğrenmek istiyorsan eğlenceli olay örgüsü ile filmin keyfini çıkaracaksın. Abby başarılı ancak ilişkiler konusunda beceriksiz, saf ve eski kafalı bir kişiliğe sahiptir. Sunduğu sabah programında kadın ve erkek ilişkilerine dair önyargılı düşüncelerini sürekli ispat etmeye çalışan Abby’nin aslında ilişkilere bakış açısının yanlış olduğunu belki de ona ilişki koçluğu yapan Mike’ın öğretmesi gerekiyordu. Tüm bu ilişki derslerinin sonunda Abby’nin erkeklere bakış açısı değişecek mi yoksa hiç beklemediği bir dünyaya mı kapılarını açacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir