2019 Kışının En Popüler Renkleri

Moda takipçilerinin yakından bileceği üzere, uluslararası renk otoritesi olan Pantone 2018-2019 Sonbahar/Kış modasının en popüler renklerini açıklamıştı. Bu yıl alışılagelmişin dışına çıkarak soğuk kış günlerini daha canlı renklerle ısıtmak amaçlanmış gibi. Açıkçası başarılı olduklarını da gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Zira her renk birbirinden çarpıcı özelliklere sahip olmakla birlikte son derece göz alıcı görünmekte. Gelin bu kışın popüler renklerini birlikte inceleyelim.

PANTONE Red Pear

Red Pear aşkın rengi olarak bilinen kırmızının en koyu tonlarından biri. Koyu bir ton olması kış aylarının kasvetli havasına uygun bir duruş sergiliyor ancak bakan göze verdiği hissiyat kasvetten çok uzak. Aksine, en yoğun ve sıcak duyguları çağrıştırmakta. Red Pear için hem renginden ötürü hem de yarattığı hissiyat açısından ‘şarap gibi’ tabirini kullansak abartmış olmayız. Bu renge sahip tasarımların içinde baş döndürücü olacaksınız.

PANTONE Valiant Poppy

Pantone seçtiği renklerle bu kış içimizi ısıtmakta kararlı gibi. Valiant Poppy, kırmızının göz kamaştıran capcanlı bir tonu konumunda. Gerçekten oldukça çarpıcı görünen bu renk sizi çevrenizden anında ayıracak ve fark edilir kılacak.

PANTONE Ceylon Yellow

Sarı renkle sonbahar esintileri sunmak için en güzel ton. Hardal rengini anımsatan bu renk, tasarımlara egzotik bir hava katmakta. Gerçekten de kıyafetlerinizi soğuk havayla uyumlu şekilde taşıyabileceğiniz sıcak renklerden biri.

PANTONE Nebulas Blue

Pantone soğuk renk severleri de tabii ki unutmamış. Ama öyle bir renk seçmiş ki, başka soğuk renge hiç gerek kalmamış. Nebulas Blue ismini verdikleri bu renk, mavinin en soğuk tonunu yansıtıyor. Parlament rengine oldukça benzeyen bu renk gökyüzünün ışığa ilk kavuşmaya başladığı halini anımsatmakta.

PANTONE Martini Olive

Gerçekten de yeşilin en kibar ve lezzetli renklerinden biri. Yeşil zeytin rengi olarak da adlandırılabilecek bu renk dünya markalarının oldukça ilgisini çekti ve ürünlerde kendisine sıkça yer verildi. Sonbaharın solgun havasına da son derece uyan Martini Olive, soğuk günler için muazzam bir seçim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Devamını Oku

2019 Gelinlik Modası

2019 gelinlik modası ve gelinlik modelleri nelermiş gelin birlikte inceleyelim ve tarzına uygun en güzel gelinliği birlikte seçelim. Ünlü markaların…
Devamını Oku